KGC Verktyg använder cookies för att din upplevelse av webbplatsen ska bli så bra som möjligt. Tryck på OK för att godkänna. Läs mer
OK
Start | Kontakta oss

Kontakta oss

KGC Verktyg & Maskiner har dom senaste 70 åren levererat kvalitetsverktyg för murning och plattsättning. Företaget grundades på 1950-talet av betongarbetaren Karl-Gustaf Cederberg, därav namnet KGC. All försäljning sker via återförsäljare som finns representerade över hela landet.
 

KGC Verktyg & Maskiner Aktiebolag

Grossistvägen 7
125 24 Älvsjö
 
08-556 207 70
info@kgcverktyg.se
 
Behöver du hjälp eller har frågor? Använd gärna formuläret för att skicka ett meddelande.

Telefonsupport

Måndag - fredag 07.00 - 16.00
Lunchstängt 12.00 - 13.00

 

 

Kontaktformulär

 
 
 
Claes Ottenholm
08-556 207 76
claes.ottenholm@kgcverktyg.se
 
Marcus Bouvin
08-556 207 71
marcus.bouvin@kgcverktyg.se
 
Andreas Andersson
0705-44 98 70
andreas.andersson@kgcverktyg.se
 
Thomas Schakowsky
0701-96 22 75
thomas.schakowsky@kgcverktyg.se
 
Patrik Ljunglöv
0705-08 75 02
patrik.ljunglov@kgcverktyg.se
 
Claes Carlsson
0705-18 35 73
claes.carlsson@kgcverktyg.se
 
Hampus Svensson
076-139 68 27
hampus.svensson@kgcverktyg.se
 
Johan Lundin
070-510 32 11
johan.lundin@kgcverktyg.se
 
Marie Larsson
08-556 207 73
marie.larsson@kgcverktyg.se
 
Christian Sagelv
08-556 207 84
christian.sagelv@kgcverktyg.se
 
 
Annica Åström Nilsson
08-556-207 78
annica.astromnilsson@kgcverktyg.se
Yvette Herrmann
08-556 207 77
yvette.herrmann@kgcverktyg.se