Proffsverktyg för murning och plattsättning

Kontakta oss

 

NYHETSBREV
Prenumerera på allt nytt som händer hos KGC Verktyg & Maskiner!

 

Kontakta försäljning och kundtjänst

 

Innesäljare

Claes Ottenholm

08-556 207 76

claes.ottenholm@kgcverktyg.se

 

 

Innesäljare/inköpare

Marcus Bouvin

08-556 207 71
marcus.bouvin@kgcverktyg.se

 

 

 

Säljare norra Sverige

Andreas Andersson

0705-44 98 70

andreas.andersson@kgcverktyg.se

 

 

Säljare östra Sverige

Thomas Schakowsky

0701-96 22 75

thomas.schakowsky@kgcverktyg.se

Säljare västra Sverige

Stefan Johansson

0705-08 75 02

stefan.johansson@kgcverktyg.se

Säljare södra Sverige (samt Göteborg)

Claes Carlsson

0705-18 35 73

claes.carlsson@kgcverktyg.se

Säljare sydöstra Sverige

Hampus Svensson

076-139 68 27

hampus.svensson@kgcverktyg.se

 
© 2012 KGC Verktyg & Maskiner AB   |   Adress: Grossistvägen 7, Box 154, 125 24 Älvsjö   |   Tel: 08-556 207 70   |   Fax: 08-749 12 70   |   E-post: info@kgcverktyg.se
Allt innehåll på denna webbplats är skyddat enligt lagen om upphovsrätt.